Laser stomatologiczny NV Ortho
 

 

 

 

 

NV Ortho to pierwszy na świecie laser do tkanek miękkich stworzony specjalnie z myślą o ortodontach. Posiada pełną moc i możliwości znacznie większych, stacjonarnych laserów do tkanki miękkiej, ukrytą w opakowaniu wielkości długopisu. Przy wadze zaledwie 54 gramów innowacyjna, uniwersalna i bezprzewodowa konstrukcja NV zapewnia niespotykaną swobodę pracy w gabinecie stomatologicznym. Laser NV występuje w dwóch wersjach - NV Microlaser, przeznaczonej dla lekarzy ogólnie praktykujących, oraz NV Ortho dla lekarzy ortodontów. Różnica pomiędzy dwoma urządzeniami polega wyłącznie na różnych zapamiętanych w urządzeniu zabiegach. W laserze NV Ortho są to najczęściej przeprowadzane zabiegi laserowe w gabinecie ortodontycznym.

 

Zastosowania kliniczne w leczeniu ortodontycznym:

 

 • odsłonięcie kła
 • podcięcie wędzidełka
 • wycięcie wędzidełka
 • rekonturing dziąseł
 • plastyka dziąsła
 • usunięcie przerostów dziąsłowych
 • laserowa redukcja bakterii (LBR)
 • leczenie aft
 • leczenie opryszczek

 

Filmy z zabiegów podczas, których wykorzystano laser NV Ortho:

 

1) Odsłonięcie kła

 

Czekanie na zakończenie pasywnej erupcji może opóźnić leczenie o kilka miesięcy, a nawet rok. Rodzice często nie rozumieją przyczyn takiego opóźnienia lub nie chcą ponosić dodatkowego wydatku związanego z wizytą u chirurga stomatologicznego. Laser diodowy z łatwością usunie tkankę i zapewni dostęp konieczny do założenia zamków, bez konieczności zastosowania znieczulenia miejscowego. Zabieg trwa zazwyczaj krócej niż 4 minuty i jest bezbolesny, w jego rezultacie mamy suche pole, gotowe do natychmiastowego założenia zamka/guzika. To prawda! Bezkrwawy i bezbolesny zabieg laserowy, trwający krócej niż 4 minuty może zaoszczędzić miesiące, a nawet rok oczekiwania na zakończenie całego leczenia!
 
Moc: 1,0 W    Tryb: Ciągły    Końcówka: Zainicjowana

 

 

 

 

2) Rekonturing dziąseł po leczeniu ortodontycznym

 

Przerost dziąsła i powstawania rzekomych kieszonek na skutek słabej higieny jamy ustnej u pacjentów ortodontycznych występuje zbyt często. Może to doprowadzić do problemów z gromadzeniem się płytki nazębnej, wydłużonego czasu leczenia oraz niezadowolenia pacjentów i ich rodziców z efektu, który jest bardzo niepożądanym efektem kosmetycznym. Tego rodzaju problemu rzadko rozwiązują się same, a skierowanie do stomatologa zajmującego się stomatologią estetyczną lub do chirurga stomatologicznego jest często ignorowane. Laser diodowy umożliwi dokładne i skuteczne usunięcie rzekomych kieszonek i opracowanie dziąseł, które poprawi wygląd i higienę jamy ustnej, bez zastosowania znieczulenia miejscowego, poczucia dyskomfortu i krwawienia.

Moc: 1,2 W    Tryb: Ciągły    Końcówka: Zainicjowana

 

 

Więcej filmów z procedurami laserowymi znajdziesz na naszym kanale na portalu YouTube:

http://www.youtube.com/user/ARSDENTALPOLSKA

 

Pedał sterujący   Ładowarka

Laser posiada 8 zaprogramowanych wcześniej zabiegów, które odpowiadają najczęściej przeprowadzanym w gabinecie ortodontycznym zabiegom laserowym. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz za każdym włączeniem ustawiać od nowa parametrów pracy lasera.

 

Zaprogramowane zabiegi NV Ortho:

 

 • Cuspid Exposure (odsłonięcie kła)
 • TAD Exposure
 • Gingivectomy (likwidacja przerostu dziąsłowego)
 • Frenectomy (podcięcie wędzidełka)
 • Recontouring (rekonturing dziąsła)
 • Operculectomy
 • Apthous-Ulcers (afty)
 • Canker Sores (opryszczki)

 

           

 

Laser NV posiada wbudowany specjalny mechanizm zabezpieczający, który zapobiega jego przypadkowemu uruchomieniu. Przy każdym uruchomieniu urządzenia, zanim rozpoczniemy pracy, należy najpierw wprowadzić krótki kod zabezpieczających, odbokowywujący urządzenie.

 

     


NV Microlaser został nagrodzony wieloma nagrodami i ze względu na swoją mobilność i ergonomię pracy jest jednym z najczęściej wybieranych diodowych laserów stomatologicznych na świecie.

 

 

 

Dane techniczne:

 

Waga: 54 gramy

Długość fali: 808 +- 5 nm

Tryb pracy: ciągły (CW) lub pulsacyjny przy 10 Hz

Maksymalna moc: 2,0 Watt

Sygnalizacja dźwiękowa: TAK

Ilość zaprogramowanych zabiegów: 8

 

 
Oferowany przez nas laser do pracy wykorzystuje specjalne jednorazowe magnetyczne końcówki, które są wstępnie nacięte i pozbawione izolacji, aby nie tracić czasu na ich przygotowanie. Precyzyjnie umieszczone magnesy za każdym razem perfekcyjnie wyrównują i mocują wstępnie przygotowane włókno. Końcówki dostępne są w dwóch długościach 5 mm (standardowa) i 7 mm (periodontologiczna). Dłuższe końcówki włókna są przeznaczone do zabiegów periodontologicznych.
 

 

 

 

 

Do pobrania:

 

 

 

 

 

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,