NV Microlaser
 

 

 

 

 

 

 

NV Microlaser to pierwszy na świecie w pełni bezprzewodowy laser do tkanek miękkich. Posiada pełną moc i możliwości znacznie większych, stacjonarnych laserów do tkanki miękkiej, ukrytą w opakowaniu wielkości długopisu. Przy wadze zaledwie 54 gramów innowacyjna, uniwersalna i bezprzewodowa konstrukcja NV zapewnia niespotykaną swobodę pracy w gabinecie stomatologicznym. Laser NV występuje w dwóch wersjach - NV Microlaser, przeznaczonej dla lekarzy ogólnie praktykujących, oraz NV Ortho dla lekarzy ortodontów. Różnica pomiędzy dwoma urządzeniami polega wyłącznie na różnych zapamiętanych w urządzeniu zabiegach. W przypadku lasera NV Microlaser najczęściej przeprowadzane zabiegi chirurgiczne.

 

Zastosowanie kliniczne lasera stomatologicznego NV Microlaser:

 

 • ortodoncja (m. in.: odsłonięcie kła, podcięcie wędzidełka)
 • periodontologia (m. in.: laserowa redukcja bakterii, kiretaż laserowy)
 • chirurgia (m. in.: odsłonięcie implantu, plastyka dziąsła)
 • stomatologia zachowawcza (m. in.: żłobienie dziąsła, wycięcie dziąsła)
 • biostymulacja (m. in.: leczenie aft i opryszczek)

 

Filmy z zabiegów podczas, których zastosowano laser NV Microlaser:

 

1) Żłobienie dziąsła przed pobraniem wycisków pod prace protetyczne

 

Żłobienie laserem bruzd eliminuje jeden z najbardziej frustrujących, nieprzewidywalnych i czasochłonnych zabiegów przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym - zakładanie nici retrakcyjnych. Stosując jeden z oferowanych przez nas laserów diodowych można w ciągu kilku sekund uzyskać bezkrwawe wyciski z wyraźnie odsłoniętymi brzegami. W przypadku laserów nie instnieje ryzyko, że narzędzie niechcący zetknie się z przylegającymi metalowymi wypełnieniami i spowoduje porażenie pacjenta, co może mieć miejsce w przypadku elektrokoagulacji. Metoda laserowa poprawia wizualizację opracowanych brzegów koron i przyspiesza proces homeostazy, tak więc mamy pewność, że korony i mosty zawsze będą dobrze dopasowane. Kolejną zaletą jest wspaniały wygląd dziąsła podczas wizyty cementowania - bez oznak recesji.

 

Moc: 1,2 W    Tryb: Ciągły    Końcówka: Zainicjowana

 

 

 

 

2) Leczenie aft i opryszczek

 

 

3) Rekonturing dziąseł

 

 

4) Odsłonięcie implantu

 

Laser diodowy umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne usunięcie tkanki dziąsłowej znajdującej się wokół implantu, która może utrudniać prawidłowe osadzenie na połączeniu implant a elemnt utrzymujący (retainer). Elementy utrzymujące, które nie zostały w pełni osadzone mogą poluzować się na skutek działania siły zgryzowej - w rezultacie powodując niestabilne odbudowy. W związku z tym, że energia lasera to energia świetlna, nie ma ryzyka iskrzenia lub przenoszenia ciepła na implant, co mogłoby spowodować jego odrzucenie. Kiedy laser jest używany prawidłowo, jego energia będzie oddziaływała tylko na tkankę miekką.


Moc: 1,6 W    Tryb: Ciągły    Końcówka: Zainicjowana

 

 

5) Kiretaż laserowy

 

 

Więcej filmów z procedurami laserowymi znajdziesz na naszym kanale na portalu YouTube:

http://www.youtube.com/user/ARSDENTALPOLSKA

 

Pedał sterujący   Ładowarka

Laser posiada 8 zaprogramowanych wcześniej zabiegów, które odpowiadają najczęściej przeprowadzanym w gabinecie zabiegom laserowym. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz za każdym włączeniem ustawiać od nowa parametrów pracy lasera.

 

Zaprogramowane zabiegi lasera stomatologicznego NV Microlaser:

 

 • Laser troughing (żłobienie dziąsła)
 • Class V Restoration (odsłonięcie ubytku klasy V)
 • Implant Recovery (odsłonięcie implantu)
 • Gingivectomy (likwidacja przerostu dziąsłowego)
 • Frenectomy (podcięcie wędzidełka)
 • Biopsies
 • Apthous-Ulcers (afty i opryszczki)
 • Laser Curretage (kiretaż laserowy)

 

     

 

     

 

Laser NV posiada wbudowany specjalny mechanizm zabezpieczający, który zapobiega jego przypadkowemu uruchomieniu. Przy każdym uruchomieniu urządzenia, zanim rozpoczniemy pracy, należy najpierw wprowadzić krótki kod zabezpieczających, odbokowywujący urządzenie.

 

     

 

NV Microlaser został nagrodzony wieloma nagrodami i ze względu na swoją mobilność i ergonomię pracy jest jednym z najczęściej wybieranych diodowych laserów stomatologicznych na świecie.

 

 

 

Dane techniczne:

 

Waga: 54 gramy

Długość fali: 808 +- 5 nm

Tryb pracy: ciągły (CW) lub pulsacyjny przy 10 Hz

Maksymalna moc: 2,0 Watt

Sygnalizacja dźwiękowa: TAK

Ilość zaprogramowanych zabiegów: 8

 

 
Oferowany przez nas laser do pracy wykorzystuje specjalne jednorazowe magnetyczne końcówki, które są wstępnie nacięte i pozbawione izolacji, aby nie tracić czasu na ich przygotowanie. Precyzyjnie umieszczone magnesy za każdym razem perfekcyjnie wyrównują i mocują wstępnie przygotowane włókno. Końcówki dostępne są w dwóch długościach 5 mm (standardowa) i 7 mm (periodontologiczna). Dłuższe końcówki włókna są przeznaczone do zabiegów periodontologicznych.
 

 

 

 

 

Do pobrania:

 

 

 

 

 

 

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,