AKADEMIA STOMATOLOGII LASEROWEJ
 
Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak istotną kwestią w przypadku stomatologii laserowej jest edukacja. Tylko odpowiednie i profesjonalnie prowadzone szkolenia pozwolą Ci poznać wszystkie zastosowania laserów diodowych oraz całkowicie wykorzystać ich potencjał. Wiedza i pewność nabyta w posługiwaniu się laserami to niezbędna umiejętność, która pozwoli Tobie i Twojemu zespołowi w efektywny sposób przeprowadzać zabiegi laserowe w waszej klinice.
 
Właśnie z taką myślą powstała AKADEMIA STOMATOLOGII LASEROWEJ, prowadzona przez centrum szkoleniowe Dental Day. W ramach akademii prowadzone będą kursy i warsztaty pozwalające zgłębić wszystkie zagadnienia stomatologii laserowej. Podczas organizowanych przez nas kursów, poza poruszaniem teoretycznych i praktycznych aspektów zastosowania laserów w codziennej praktyce, będziemy koncentrowali się również na biznesowej stronie przedsięwzięcia jakim jest wprowadzenie stomatologii laserowej do Twojej praktyki. Wierzymy, że tylko umiejętne zachowanie balansu między teoria, praktyką i stroną finansową całego przedsięwzięcia pozwoli zapewnić Ci długoterminowy sukces oraz zadowolenie ze stosowania naszych laserów w Twoim gabinecie. Na organizowana przez nas kursy zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat laserów diodowych - ich zasady działania, zastosowania, odpowiedniej techniki pracy oraz sposobów w jaki ich stosowanie może przynieść dodatkowy zysk w gabinecie stomatologicznym.

 

Szkolenia organizowane w ramach AKADEMII STOMATOLOGII LASEROWEJ odbywają się w najczęściej w soboty i trwają około 4 godzin zegarowych. Kursy są w dużym stopniu nastawione na część praktyczną podczas, której w małych grupach prowadzone są warsztaty na świńskich szczękach (są to warunki w najlepszym stopniu imitujące mogące pojawić się w późniejszej pracy sytuacje kliniczne). Osoby, które ukończyły szkolenie otrzymują dyplom AKADEMII STOMATOLOGII LASEROWEJ potwierdzający przejście szkolenia. Poniżej mogą zobaczyć Państwo kilka zdjęć z naszych kursów:

 

 

 

 

Podczas naszych kursów poruszane są między innymi następujące zagadnienia:

 

 • co to jest laser?
 • jak działa laser?
 • fizyka i budowa laserów
 • długość fali i moc w laserach diodowych
 • tryb ciągły a tryb pulsacyjny pracy lasera
 • rodzaje laserów
 • laser przewodowy i bezprzewodowy
 • bezpieczeństwo pracy
 • zastosowanie kliniczne w:
  • stomatologii zachowawczej
  • periodontologii
  • implantologii
  • ortodoncji
  • biostymulacji

 

Pełną ofetę organizowanych przez nas kursów znajdziesz na naszej stronie w zakładce SZKOLENIA.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka publikacji z prasy światowej, które bardzo dokładnie opisują zalety pracy z laserami to tkanek miękkich:

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,